Aktualności

Bardzo ciekawe spotkanie z małopolskim przedsiębiorcami podczas konferencji „Polscy przedsiębiorcy mówią o… ” organizowanej przez Polskie Towarzystwo Gospodarcze w Krakowie.

Duże zainteresowanie mediów projektem „Sto na 100” i bardzo merytoryczne dyskusje o problemach oraz przyszłości biznesu w Polsce – koordynator projektu „Sto na 100” Magdalena Pietrzak

http://krakow.tvp.pl/36286712/sto-na-100-biznesowe-obchody-odzyskania-niepodleglosci

Zobacz też

Komitet Organizacyjny „Sto na 100” przygotowuje kolejny pakiet korzyści dla zakwalifikowanych do projektu przedsiębiorców.

Już wkrótce świętowanie jubileuszu 100 -lecia niepodległości zyska również wymiar międzynarodowy. Uruchamiamy kanał współpracy z ponad stu krajami na całym świecie. Dzięki dużemu partnerowi, z którym negocjujemy współpracę , każdy przedsiębiorca, który dołączy do projektu „Sto na 100” będzie mógł skorzystać z nowych kanałów dyplomacji gospodarczej. Szczegóły już wkrótce.

Paweł Gruza wiceminister finansów w projekcie „Sto na 100”

W sto lat od odzyskania Niepodległości przedsiębiorczość ciągle stanowi podstawę niezależności kraju. W projekcie „Sto na 100” rozmawiamy z tymi, którzy tworzą podstawy prawne przedsiębiorczości kreując warunki prawne i finansowe. Gościem Mariusza Luszowskiego był Paweł Gruza, wiceminister finansów.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *